Scroll down

WALKIE-TALKIE W AMONDO

Nowości

WALKIE-TALKIE W AMONDO

Razem z newonce.radio zapraszamy na małe WALKIE-TALKIE w AMONDO.

Jakimi tytułami filmów opisałbyś newonce? Na to pytanie odpowiada Michał Walkiewicz, gospodarz audycji filmowej WALKIE-TALKIE i redaktor naczelny serwisu Filmweb.pl. To właśnie on zaprasza na wieczór filmowy, podczas którego wyjaśni, dlaczego takie filmy znalazły się w repertuarze AMONDO w sobotni wieczór. Zdradzimy tylko, że idzie tropem szaleństwa VHS, lat 80. i… transu.

Przed pokazem filmu GOŚĆ zapraszamy na prelekcję Michała Walkiewicza, a po pokazie CLIMAX odbędzie się dyskusja, którą poprowadzi gospodarz wieczoru. Zdradzimy też przedpremierowe informacje o nowej ramówce newonce.radio, a miłośników AMONDO zaprosimy do słuchania audycji, w której do wygrania będą bilety na wybrane seanse kinowe.

Podcasty WALKIE-TALKIE dostępne na Spotify i na https://www.newonce.radio/walkie-talkie.

„GOŚĆ” Adama Wingarda to fantastycznie zrealizowany thriller, który jest jednocześnie hołdem dla kultowych B-klasowych filmów akcji z ery panowania kaset VHS. Tytuł został doceniony przez publiczność na festiwalu „Transatlantyk” i Akademię Science Fiction, Fantasy i Horroru, a sam reżyser Adam Wingard zdobył nominację na festiwalu Film Independent.

POKAZ FILMU: 7.03, 18:05

“CLIMAX”, czyli najbardziej przerażająca impreza w dziejach. To obraz żywy i nośny, czerpiący swoją moc nie tylko z syntezatorów, ale też psychotycznej werwy aktorów. Gaspar Noé po raz kolejny stworzył dzieło, które dotyka bardzo smutnych i poważnych aspektów ludzkiej kondycji, za co zdobył nagrodę Art Cinema na festiwalu w Cannes.

POKAZ FILMU: 7.03, 20:15

BILETY:

Cena biletów:
1 pokaz: 15 pln
2 pokazy: 25 pln

Bilety na pojedynczy pokaz można kupić na stronie kina – linki do sprzedaży poniżej. Karnet na 2 pokazy do kupienia w kasie kina AMONDO (ul. Żurawia 20).