Scroll down
Komedia kryminalna

Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto / KOMEDIE Z AMONDO

Przebój kin w 2018 roku. 

Weneckie wzgórza Conegliano i Valdobbiadene to idealna lokalizacja na uprawę winogron pod prosecco, ale też miejsce tajemniczej zbrodni. Do rozwikłania zagadki związanej z morderstwem kierownika cementowni oraz teatralnego samobójstwa hrabiego Desiderio Ancillotto oddelegowany zostaje inspektor Stucky (w tej roli gwiazda włoskiego kina, Giuseppe Battiston).

OPIS FILMU

Ostatnie prosecco hrabiego Ancillotto / KOMEDIE Z AMONDO

Fabuła

Inspektor Stucky prowadzi skomplikowane śledztwo w sprawie serii morderstw i tajemniczego samobójstwa hrabiego Desiderio Ancilotto, właściciela winnicy na wzgórzach.

Choć może to się zdawać nieprawdopodobne, tę adaptację bestsellerowej książki z gatunku giallo zainspirowały prawdziwe wydarzenia. W 2010 roku północno-wschodnie Włochy zaczęły odczuwać recesję, której nikt się nie spodziewał. Tylko jeden sektor produkcyjny stawiał opór. Prosecco.

Historia rywalizacji w świecie wina staje się dla reżysera Antonio Padovana pretekstem do kryminalnej opowieści pełnej napięcia, humoru, pięknych kobiet, wioskowych dziwaków i urokliwych plenerów.

W rolę inspektora Stucky’ego wcielił się Giuseppe Battiston, włoski gwiazdor doskonale znany polskiej publiczności z takich hitów Aurora Films jak ubiegłoroczna komedia „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” i dramat „Po latach”.

  • Reżyseria: Antonio Padovan
  • Obsada: Giuseppe Battiston, Teco Celio, Liz Solari
  • Produkcja: Włochy, 2017
  • Czas trwania: 101 minut

Repertuar

ZWIASTUN

GALERIA ZDJĘĆ