Scroll down

MOJEeKINO.PL I AMONDO W TWOIM DOMU!

MOJEeKINO.PL czyli AMONDO w Twoim domu!

Zapraszamy do nowego projektu, którego częścią jest KINO AMONDO. Codziennie inny film, wydarzenie a także filmy dostępne w formule vod. 

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

ZAPRASZAMY!

MOJEeKINO.PL

MOJEeKINO.PL I AMONDO W TWOIM DOMU!

INFORMACJE

Specjalnie dla Was, naszych fanów ruszamy z nowym projektem!!!

Od 21 maja możecie oglądać najlepsze filmy arthousowe w wirtualnej sali AMONDO na platformie MOJEeKINO.PL. To największa na świecie platforma wirtualnych kin studyjnych.

W naszej wirtualnej sali zobaczycie zarówno pokazy o określonej godzinie (tak jak to było w przypadku projektu KINO W DOMU), oraz będziecie mogli kupić film na określony czas i obejrzeć go w dowolnym momencie.

Wszystko na MOJEeKINO.PL na podstronie naszego wirtualnego kina KLIKNIJ TUTAJ

Platforma zrzesza kilkadziesiąt kin studyjnych z calej Polski. Dzięki niej widzowie znów mogą poczuć namiastkę prawdziwego filmowego doświadczenia. Wystarczy wejść na stronę MOJEeKINO.PL, spośród listy kin znajdujących się na platformie wybrać KINO AMONDO i cieszyć się jego unikatowym programem z pieczołowicie przygotowaną ofertą promującą kino arthouse’owe.

Podobnie jak w kinie tradycyjnym repertuar będzie cyklicznie zmieniany, ale także wzbogacany o wydarzenia dodatkowe – spotkania z twórcami, warsztaty, pokazy edukacyjne, a nawet festiwale filmowe.

Platforma przystosowana jest dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu – część filmów wyświetlanych będzie z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących.

Partnerami projektu MOJEeKINO.PL są Polska Akademia Filmowa, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Fundacja Kultury Bez Barier. Projekt realizowany jest przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

więcej informacji TUTAJ

REPERTUAR