Scroll down

BEZPIECZNE KINO AMONDO

ZASADY KORZYSTANIA Z KINA

BEZPIECZNE KINO AMONDO

SZCZEGÓŁY

Po kilku miesiącach przerwy zapraszamy ponownie do kina AMONDO. Czekamy na Was jak zwykle na Żurawiej 20. Nadal możecie korzystać z naszej trzeciej, wirtualnej sali na platformie MOJEeKINO.PL, gdzie również będziemy grać dla Was filmy.

Jeśli chcecie nas odwiedzić w kinie stacjonarnym, prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami funkcjonowania AMONDO. Dzięki tym wytycznym zagwarantujemy nam wszystkim bezpieczeństwo w trakcie spotkania w kinie.

  • Po wejściu do kina prosimy o założenie maseczek.
  • Prosimy o dezynfekcję rąk po wejściu do kina. Środki do dezynfekcji dostępne są przy wejściu, na barze we foyer oraz w toalecie.
  • Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od siebie w oczekiwaniu na seans.
  • W salach kinowych prosimy zajmować co drugi fotel. Ten wymóg nie dotyczy osób, które wspólnie mieszkają, towarzyszą osobie z orzeczeniem o niepełnosprawności lub dziecku poniżej 13 roku życia.
  • Zachęcamy do kupowania biletów online na stronie ekobilet.pl. Linki do każdego seansu podane są na naszej stronie. Można je znaleźć wchodząc w opis filmu na stronie kinoamondo.pl
  • Jeśli planujesz kupić bilet w kinie przed seansem, prosimy, aby płatność dokonywana była za pomocą karty.

Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa wydłużamy przerwy między seansami. W tym czasie będziemy dezynfekować oraz wietrzyć sale.

Prosimy Was o wyrozumiałość oraz współpracę. Dzięki temu będziemy mogli gościć Was w bezpiecznym miejscu.

Pełna treść zaleceń rządowych obowiązujących kina: https://www.gov.pl/web/kultura/wytyczne-dla-kin-w-trakcie-epidemii-wirusa-sars-cov-2-w-polsce

Do zobaczenia w AMONDO!