Scroll down
Festiwal Filmowy

26. FF WIOSNA FILMÓW

FESTIWAL FILMOWY

26. FF WIOSNA FILMÓW

WIOSNA FILMÓW ONLINE

26. FESTIWAL FILMOWY WIOSNA FILMÓW - pierwszy festiwal filmów fabularnych ONLINE

26. edycja Festiwalu Filmowego WIOSNA FILMÓW odbędzie się w tym roku w dniach 29 maja - 7 czerwca jednocześnie w ponad 40 kinach w całej Polsce, w tym oczywiście w AMONDO. Wyjątkowo, ze względu na panującą sytuację, impreza została przeniesiona do sieci. Tym samym, będzie to pierwszy festiwal filmów fabularnych w Polsce zorganizowany całkowicie online. Wydarzenie odbędzie się na największej na świecie platformie, zrzeszającej kilkadziesiąt kin studyjnych - MOJEeKINO.PL

Bilety na każdy pokaz będą kosztować 15 PLN.  

WIOSNA FILMÓW zorganizowana zostanie na powstającej właśnie platformie MOJEeKINO.PL, która wystartuje 21 maja. MOJEeKINO.PL to największena świecie wirtualne kino, zrzeszające w tej chwili kilkadziesiąt kin. Dzięki tej idei WIOSNA FILMÓW jako pierwszy w Polsce festiwal filmów fabularnych, zorganizowany będzie całkowicie w sieci. Wydarzenie odbędzie się w tym samym czasie, w ponad 40 kinach studyjnych z całego kraju, które nawiązały współpracę z platformą MOJEeKINO.pl. Do tej pory festiwal organizowany był w kwietniu w Warszawie, następnie w maju i czerwcu gościł w wybranych kinach i miastach.

Przez 10 dni pokazanych zostanie ponad 30 filmów docenionych przez jury, dziennikarzy, a także publiczność na najważniejszych międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. w Berlinie, Cannes, Wenecji czy Toronto. Będą także filmy nominowane i nagradzane przez Europejską Akademię Filmową oraz Amerykańską Akademię Filmową. Duża część z nich to przedpremiery lub polskie premiery. Filmy jak zwykle prezentowane będą w pasmach tematycznych: Triumfatorzy, Nagrodzone kreacje aktorskie, Mistrzowie reżyserii, Faworyci publiczności, Docenione przez krytyków oraz rewelacje festiwali.

WEJDŹ NA PLATFORMĘ MOJEeKINO.PL i kupuj bilety na pokazy festiwalowe w naszej wirtualnej sali KLIKNIJ TUTAJ

Więcej informacji na stronach:

www.wiosnafilmow.pl

www.facebook.com/wiosnafilmow

MOJEeKINO.PL_KINO AMONDO

 

ZWIASTUN